شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

در برنامه درمانی در سلولیت به چه فاکتورهایی باید توجه کرد؟

بطور قطع پس از اگاهی در مورد چاقی و سلولیت،دلایل و نحوه بروز ان، مشکلات درمان این پدیده و تجهیزات و روشهای موجود برای درمان ان، دو سوال اساسی در ذهن شما شکل می گیرد:

سوال اول اینکه، برای درمان چاقی و سلولیت چه باید کرد ؟
چاقی و سلویت با درجاتی از خفیف تا شدید بروز می کند. همچنین ممکن است دلایل بروز ان در هر فرد نسبت به دیگری متفاوت باشد و دست اخر اینکه شرایط روحی،جسمی،سنی،فیزیولوژیکی و بیولوژیکی هر فردی منحصر به خود اوست.
بنابراین هرگونه برنامه ای برای درمان چاقی و سلولیت باید بر شناختی از درجه چاقی بیمار ، تعیین دلایل احتمالی بروز ان و درک علمی شرایط روحی و جسمی بیمار،تدوین و اجرا شود.

یک مثال :
ممکن است دو نفر به علت سرماخوردگی،همزمان به یک پزشک مراجعه کنند و نسخه تجویزی انها بسیار متفاوت از همدیگر باشد چرا که پزشک معالج نسخه را نه صرفا برای سرما خوردگی،بلکه با در نظر گرفتن پارامترهای دیگری نظیر،درجه ابتلا و التهابی فرد و شرایط سنی وجسمی وی،تجویز می کند.
به همین دلیل برنامه درمانی هر فرد منحصر به خود اوست که توسط پزشک معالج بر اساس پارامترهای یاد شده در فوق و نیز امکانات موجود در مرکز درمانی،تدوین واجرا می شود و لذا اولین اقدام برای درمان چاقی و سلولیت و دریافت مشاوره است.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتتغذيه ورزشيافتادگی پوستتغذیه دوران بارداری(1)پوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی