شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز جدیدترین دستگاه لاغری موضعی

کرایولیپولیز جدیدترین دستگاه لاغری موضعی است که با استفاده از تکنولوژی سرما باعث کاهش سایز چربی و حذف سلول های چربی مي شود. کرایولیپولیز با فرآیند سرمای منهای 10 درجه قسمت مورد نظر را به مدت 45 دقیقه تا یکساعت سرد مي شود وسلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن بوسیله سلولهای ایمنی بدن حذف می شوند.

کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی است که بدون نیاز به جراحی مقدار قابل توجهی از چربی های بدن را کاهش می دهد. کرایولیپولیز، فرایند خنک­سازی بافت چربی به صورت غیرتهاجمی و به منظور لیپولیز است تا در نهایت، چربی بدن را بدون آسیب رساندن به سایر بافتها کاهش دهد.لیپولیز اشاره به پروسه ای دارد که در آن سلول های چربی شکسته می شوند و به طور دائم از بدن حذف می شوند. هنگامی که کالری سوزانده شده در بدن فرد بیشتر از کالری مصرفی وی باشد سلول های چربی از بین می روند و بدن از آن ها به عنوان منبع انرژی استفاده می کند. سلول های چربی شکسته شده توسط کلیه ها، کبد و سایر ارگان های حیاتی جذب می شوند تا برای تولید انرژی مورد استفاده قرار بگیرند. با ظهور تکنولوژی کرایولیپولیز و اعمال سرما به نواحی دارای سلول های چربی بیش از حد،بدون نیاز به فعالیت فیزیکی و یا کاهش سطح کالری فرآیند لیپولیز در بدن رخ می دهد.

مطالعات نشان می دهند که وقتی سلولها در دمایی بسیار کمتر از صفر درجه قرار بگیرند، لیپیدها (چربی­ها) که سازنده صفحات غشای سلولها هستند، کریستالیزه می­شوند. از آنجایی که شکل کریستالها شش وجهی است و در وسطشان حفره­ای قرار دارد، این عمل سبب ایجاد حفره­ای درون غشا می­شود. این سوراخها به همه یونهای مهم سلول اجازه می­دهند که میزان نسبی مناسب خود را حفظ کرده و عملکردهای متابولیسمی مناسب را درون و بیرون سلول انجام دهند و این به معنی مرگ سلول است!.

مزیت های درمان با کرابولیپولیز

این روش سبب کاهش انتخابی سلولهای چربی و در نتیجه از بین رفتن چربی زیرپوستی شود بدون آنکه به پوست روی آن صدمه­ای وارد شود. این پروسه اکتشافی، کرایولیپولیز انتخابینامیده شد .سایر روشهای حذف چربی، عمدتاً سبب مرگ نکروزی سلول (مرگ سلول به علت تجزیه پیش رونده آنزیمی) از طریق آسیب رساندن به چربی با استفاده از گرما، امواج اولتراسونیک متمرکز با شدت بالا یا تزریق مواد شیمیایی می­شوند.

لازم به ذکر است اين روش چربی و سلول های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند بنابراين آنچه کرایو لیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد حذف سلول های چربی ، تعداد جلسه ی کم (یک یا حداکثر دو جلسه) ، برگشت ناپذیری و بدون درد..بیهوشی..رفت و آمدهای متوالی است. کرایولیپولیز تاییدیه FDAرا کسب کرده است.اين دوش هيچ عارضه اي بر پوست نداردفقط ممکن است منطقه تحت درمان قرمز شود و حتی ممکن است قرمزی چندین دقیقه و یا حتی چندین ساعت طول بکشدکه آن هم زود برطرف ميشود.در برخي مواردبی حسی خفیف یا گزگز و مورمورشدن گزارش شده که گذرا است و برطرف ميشود.

اين روش برای بیماران راحت می باشندو حتي ميتوانند به کار روزانه بپردازندمثلاباکامپیوتر و لپ تاپ کار انجام دهند ياموسیقی گوش کنند

اگربه دنبال لیست شرکتهای وارد کننده تجهیزات پزشکی مجاز هستید در سایت IMED ویسایت متعلق به اداره تحهیزات پزشکی و وزارت بهداشت اسامی و مشخصات کامل انها لیست شده است و
http://imd.ir

لیست وارد کنندگان مجاز کرایویپولیز در لینک زیر موجود است:

http://mci1.imed.ir/AuthorizedCompanies.aspx

لازم به ذکر است ابن ویسایت متعلق به اداره تحهیزات پزشکی و وزارت بهداشت است

در ضمن از این سایت می تونین مشخصات واقعی دستگاهها برند وکشور سازنده را پیدا کنید

مراحل انجام ،عوارض و نتایج کرایولیپولیزرا درآدرس زیر ببنید:

http://www.armitaclinic.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10382&LanID=1

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره، با آدرس و یا شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

آدرس مطب: -

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره، با آدرس و یا شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی ساختمان 21طبقه3 تلفن:-22366770-09307301330

تلفن مشاوره دستگاههای لاغری -09307301330

و به وبسايت http://www.armitaclinic.ir/

مراجعه فرماييد


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021
بیوگرافیخواص کلم بروکلیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتتغذيه ورزشيCA و تقویت حافظهافتادگی پوستاهمیت لبنیات در تغذیهتغذیه دوران بارداری(1)پوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی