شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

رژیم غذایی مناسب بعد از کرایولیپولیز

بهترین برنامه غذایی بعد از کرایولیپولیز استفاده از یک رژیم غذایی متعادل و متناسب است که در ان از تمام گروههای غذایی شامل نان و غلات ،لبنیات و میوه و سبزیجات و گروه گوشت و مواد پروتینی استفاده می شود.

توجه کنید یک رژیم غذایی مناسب هیچکدام از وعدههای اصلی غذایی (صبحانه، ناهار و شام) حذف نمیشود و گرسنگیهای طولانی به فردنمیدهد، همچنین در یک رژیم غذایی صحیح کاهش وزن، حداقل 2 میان وعده در نظر گرفته میشود.بهترین برنامه غذایی بعد از کرایولیپولیزاستفاده ازبرنامه غذایی است که متنوع باشد و انواع مواد غذایی در آن گنجانده شود.

در یک برنامه غذایی مناسب باید اعتدال در مصرف مواد غذایی رعایت شده و از مصرف زیاد یک نوع ماده غذایی و حذف مواد غذایی دیگر پرهیز شود.در کاهش وزن درست، بالا نگاه داشتن میزان سوخت و ساز بدن بسیار مهم است، لذا بدین منظور بر انجام تمرینات ورزشی برای حفظ و حتی افزایش توده عضلانی تاکید میشود.

در رژیمهای بعد از کرایولیپولیزباید از انجام کلیه روشهایی که باعث تخریب عضلات و کاهش سوخت و ساز بدن میشود (مانند کاهش آب بدن، حذف وعدهها، کاهش شدید کالری دریافتی و رژیمهای غلط) اجتناب شود، چرا که در این روشها فقط یک کاهش وزن کاذب به وجود می اید که در حقیقت وزن اب بدن وعضلات کم مشود نه وزن چربی بدن،و بعد از مدتی، با کاهش سوخت و ساز بدن وزن فرد ثابت میماند و کاهش وزن متوقف میشود و فرد با شکست روبرو میشود.

افرادی که کرایو کرده اند باید از خوردن زیاد نوشیدنیهای حاوی الکل تا3 ماه بعد از کرایواجتناب کنند نوشیدنیهای جاوی الکل جاوی کالری بالایی است و امکان برکشت بعد از کرایو را بیشترمی کند . این افراد باید از خوردن غذاهای چرب غذاهای سرخ شده، سوسیس، کالباس،کوکو،کتلت، چیپس ، پفک ، ته دیگ شیرینی ،خامه ،کره،سس مایونز، شکلات ،نوشابه و تنقلات بپرهیزید.

سعی کنبد از محصولات لبنی کم جرب استفاده کنید و از خوردن شیر ماست و پنیرهای پرجرب اجتناب کنبد.از خوردن نوشیدنیها ی پر کالری شامل انواع نوشابه آبمیوه میلک شیک و کافه کلاسه پرهیز کنید.حتما برچسب مواد عذایی و اطلاعات روی انها را مطالعه کنید و از محصولات کم چرب یا بدون چربی، بدون کالری ، کم کسلترول یا بدون کلسترول ، بدون قند استفاده کنید البته مواظب باشید این برچسب ها شما را کول نزنند،ذکر کلمه رژیمی بر روی بسیاری از محصولات به معنی بدون کالری بودن آنها نیست.

مواد غدایی که در عوام مردم به عنوان کم کالری قلمداد می شود مانند انواع دایجستیوها یا بیسگوییت ها یا یسگوییت ساقه طلایی کم کالری نیستند چراکه این مواد حاوی شکر، چربی و آرد هستند که 3 ماده پرکالری هستند.شکلات تلخ به منزله شکلات رژیمی نیست و انواع شکلات های تلخ حاوی کره کاکائو است که سرشار از کالری است و شکلات تلخ فقط شکر ان کم شده نه کره کاکائو پس از مصرف زیادشکلات های تلخ پرهیز کنید

!!!!!!!!کرایولیپولیز 4 بعدی ،نسل جدید کرابولیپولیز جهت درمان چاقی موضعی رسید

آرمیتاکلینیک مفتخر است اولین مرکز ارایه دهنده این نوع کرایو است برای رزرو نوبت وکسب اطلاعات بشتر با با شعبه دوم تماس حاصل فرمایید. 021-22366770-09307301330


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیدستگاه های لاغری و موضعیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيافتادگی پوستتغذیه دوران بارداری(1)پوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی