شهزاد محمدیان

کارشناس ارشد تغذیه


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

آرتریت روماتوئید (1)

توصیه ورزشی در بیماری های آرتریت روماتوییدی
آرتریت انواع گوناگونی دارد ولی شایع ترین آن آرتریت روماتوئید واستوآرتیت است.البته به بیناری فرسایشی مفصل نیز گفته میشود که فرایندی فرشایشی دارد بر اثر ساییدگی غضروف و تماس دو سطح استخوانی با یکدیگر به وجود می آید.که در افراد مسن شایع تراست.

برای کمک به حفظ قدرت عضلانی و جنبش پذیری مفصل،بهبود قابلیتهای عملکردی ،رهایی از درد و خشکی،پیشگیری از تغییر شکلهای بیشتر،گسترش آمادگی کل بدن،حفظ هماهنگی عصبی عضلانی و تحریک مفصلهای خشک یا کوتاه شده توصیه میشود که بیماران مبتلا به آرتریت فعالیت ورزشی داشته باشند.برنامه های آمادگی باید به کمک پزشک یا درمانگر بدنی خیلی دقیق طراحی شوند.

فعالیت های ورزشی نیز باید با توجه به وضعیت عملکردی فرد تجویز شود.ابتدا باید فعالیتهایی تجویز شود که نیازی به حمل وزنه نداشته باشد مانند دوچرخه، فعالیتهای ورزشی در آب گرم و سپس پیاده روی.افراد مبتلا به ارتریت میتوانند فعالیتهای ورزشی کم برخوردی مثل شنا وفعالیتهای هوازی درآب را به خوبی میتوانند تحمل کنند.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دستگاه های لاغری و موضعینحوه عملکرد کرایولیپولیبیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيتازه های پزشکیپوست ،مو و زیباییخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی