شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

درمان افتادگی پوست چیست؟

برای افتادگی پوست چه کنیم ؟

افتادگی پوست در نواحی مختلف بدن بخصوص صورت یکی از علائم پیری پوست است . این مشکل از سنین 30 به بعد به تدریج شروع شده وبا بالارفتن سن علائم آن درصورت مشهود میشود.علت این مسئله کاهش کلاژن پوست میباشد. این مسئله با عدم تغذیه صحیح ، استفاده از سیگار ، تماس زیاد با آفتاب ، مصرف بعضی داروهاف استرس و... ایجاد ویا تشدید میشود.

درمان:
2. Rf:امواج رادیویی پرفرکانس یا رادیو فرکوئنسی از سال ها قبل توسط پزشکان به عنوان درمان ضد چروک و سفت شدن پوست های شل و افتاده استفاده میشده و هنوز هم در بسیاری از مراکز لیزر و زیبایی پوست معتبر در دنیا و ایران استفاده میشود ، در این دستگاها ابتدا یک روغن و یک ژل رقیق روی پوست مالیده میشود و سپس پزشک با دستگاه رادیو فرکانس امواج رادیویی پرفرکانس را روی سطح پوست می تاباند ، این امواج رادیویی بتدریج گرما را از سطح پوست به عمق پوست ( درم و زیر پوست ) وارد میکند واین تاباندن این امواج بی عارضه بر پوست دو تاثیر دارد :
1)اثر سریع ولی کوتاه مدت ( اثر لیفت یا کشیدگی پوست ) که با جلسه اول و یا دوم ظاهر میشود ولی در صورت توقف جلسات درمانی زود اثر ان از بین می رود این تاثیر موقف ناشی از انقباض و کشیدکی رشته های کلاژن های زیر پوست هست که نهایتا باعث لیفت موقت پوست میشود .
2) با تکرار جلسات درمانی تاثیر دیررس ولی دراز مدت ( تاثیر ضد چروک ) شروع میشود ، بتدریج با تکرار جلسات کلاژن های جدید داخل پوست تشکیل میشود که علاوه برادامه تاثیر لیفت ( کشیده شدن پوست ) باعث سفت شدن پوست های شل و افتاده میشود ( خصوصا در قسمت پائینی و طرفین پوست صورت ) و چروک های ظریف پوست خصوصا دور دهان و دور چشم بتدریج کمتر میشود .پروتکل درمانی 8 تا 12 جلسه و درمان نگهدارنده هر 3ماه


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیدستگاه های لاغری و موضعیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيافتادگی پوستتغذیه دوران بارداری(1)تازه های پزشکیپوست ،مو و زیباییخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی