شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

راهنماییهای کلی برای ورزشکاران در مورد مصرف غذا حین مسافرت

راهنماییهای کلی در مورد مصرف غذا حین مسافرت

اغلب توصیه ها و راهنماییها به برنامه ریزی دقیق نیاز دارند همان طور که ورزشکار به بسته بندی کیف و وسایل سفرش میاندیشد باید به زمان مکان و چگونگی دریافت مواد غذایی و مایعات کافی برای برآورده کردن نیاز بدن خود توجه داشته باشد بدترین حادثه برای ورزشکار در حال سفر این است که احساس تشنگی و گرسنگی ،کند ولی هیچ منبعی برای تأمین آنها نداشته .باشد با رعایت نکات مهم در بارۀ خوردن در سفر از این مسئله پیشگیری کنید.

اسنک خود را بردارید میوه های ،تازه آبمیوههای ،تازه ،کلوچه، برنج و سالادهای کم چرب، پاستا و مواد انرژی زای کم چرب که حمل آنها ساده است با خود ببرید .

مراقب چربی پنهان باشید؛ سوپهای خامه ای کیکهای نانی ورقه ورقه شده، سالاد سس مایونز و ساندویچها که چربی غیر ضروری به غذا اضافه می.کنند در حالی که جایگزینهای خوبی برای این مواد وجود دارد مصرف سوپ گوشت به جای سوپ خامه،دار تمام مواد مغذی را فراهم میکند اما با چربی بسیار کم مصرف سالاد با آبلیمو نسبت به سالادهای مایونز چربی را کاهش میدهد در حالی که مصرف سالاد بیشتر را ممکن میسازد.

بیشتر از غذاهای ،کبابی پخته شده و جوشانده شده نسبت به غذاهای سرخ شده با روغن یا ،کره استفاده کنید شما باید آن را هر طور که خودتان میخواهید درخواست کنید. انتظار نداشته باشید که غذاها آن طور که در منو توصیف شده،اند باشند به همین دلیل در صورت امکان سالادها و محصولات لبنی کم چرب سفارش دهید.

هر آنچه را که میخورید را سفارش دهید مصرف شام کامل اغلب برای ورزشکاران حرفه ای مناسب .نیست برای مثال ماهی کبابی شده ممکن است دقیقا آن چیزی باشد که شما میخواهید اما این شام کامل ممکن است با پوره سیب زمینی خیسانده شده در آبگوشت کلم که با سس پنیر و یک تکه کیک سیب که با بستنی پوشیده شده ،باشد همراه باشد ورزشکاران حرفهای بهتر است ماهی کباب شده سیب زمینی طبخ داده شده پوست کنده گل کلم با آب لیمو و میوه های تازه به عنوان دسر مصرف کند.

در صورت مسافرت با هواپیما به ماموران سفر بگویید که میخواهید رژیم گیاه خواری داشته باشید این کار به شما فرصت میدهد تا غذاهای پرکربوهیدرات و کم چرب دریافت کنید با وجود این باید به خطوط هوایی هشدار دهید که رژیم مخصوصی ،دارید ولی مطمئن شوید که خطوط هوایی ۲۴ ساعت زودتر از پرواز از این مطلب آگاه شوند.

در صورت سفر با هواپیما یک نوشیدنی برای نوشیدن در هواپیما با خود به همراه داشته .باشید ممکن است بین زمان بلند شدن و زمانی که شما اولین نوشیدنی را دریافت میکنید تأخیر زیادی وجود داشته باشد پرواز هوایی یکی از مهمترین عوامل تجربه کم آبی است که فرد میتواند داشته باشد به همین ،دلیل مسافران به طور معمول دچار گلودرد و دیگر بیماریهای مجاری تنفسی فوقانی می.شوند به منظور ،پیشگیری برای مرطوب نگه داشتن گلو و دهان جرعه جرعه مایعات بنوشید. بطریهای آب یا نوشابه های ورزشی را برای نوشیدن انتخاب کنید

تهیه کننده دکتر شهزاد محمدیان متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتتغذیه دوران بارداری(1)تغذيه ورزشيافتادگی پوستپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی