شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

لاغری موضعی با کویتیشن،کرایولیپولیز

با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاههای مختلف متاسفانه تبلیغات هم شیوع وسیعی پیدا کرده و گاها چنان در تبییغات اغراق می کنند که این دستگاهها را معجزه گر معرفی می کنند. گرچه در این چند سال به حق تجهیزات پزشکی پیشرفت غیر منتظره ای داشته اند اما هیچ کدام معجزه گر نیستند.متاسفانه این ادعاها را بیشتر مراکزی انجام میدهند که علمی نیستند و پزشک ندارند یا به ظاهر کسی را به عنوان دکتر به مردم معرفی می نمایند.اگر اعتقاد دارید که یه شیوه زندگی قبلتان ادامه دهید و معتقدید که بعد از کرایو تصحیح عادات غذایی و فعالیت بدنی لارم نیست ومعتقدید اگر بخواهید ورزش کنید و برنامه غذایی اصولی داشته باشید پس کرایو چه کاره است!!!! لطقا کرایو نکنید که این شیوه برای شما مناسب نیست.

اگر می توانید با رژیم و ورزش به اندام دلخواه برسید از دستگاههای لاغری موضعی شامل کویتیشن ،ا راف ،لیزر،لیپولیزر،کرایولیپولیز، لیپوماتیک وجراجی نکنیدبه خاطر داشته باشید این دستگاهها قثط انگیزه شما را قوی تر می کنند و و انتظار نداشته باشید با این دستگاهها 1 شبه لاغر شوید!!!!بدن بعد از استفاده از این دستگاهها ارام ارام چربی های معدوم شده را طی 4 ماه دفع می کند.در روش کرایولیولیز ما جایی را سوراخ نمی کنیم وچربی های تخریب شده درجا از بدن خارج نمی شود بلکه، طی زمان 3 تا 4 ماهه دفع می شود چراکه سیستم لنفاوی، روزانه ظرفیت محدودی برای دفع چربیهای تخریب شده دارد و نمی تواند یک شبه تمام چربیهای فریز شده را دفع نماید

اگر فکر می کنید دستگاههای لاغری موضعی برگشت ندارد و با انجام این کار دیگر چاق نمی شوید سخت در اشتباهید وبر خلاف نطر بسیاری از همکاران و مراکز که به بیماران وعده وعید می دهند که تمام دستگاههای لاغری موضعی جتی کرایوالیپولیز، لیپوماتیک اولترازد و جراحی غیرقابل برگشت است اینجانب ادعا می کنم این روش ها مانند سایر روشها قابل برگشت است به جرات می توان گفت هیچ روش غیر قابل برگشتی در دنیا وجود ندارد حتی اگر جراحی کنید حتی در جراحی باز ابدو مینوپلاستی که جراح تمام چربیهای قابل رویت شما را خارج می کند و شما را باربی تحویل می دهد ، اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و بد خوری کنید و فعالیت بدنی کمی داشته باشید دوباره چاق می شویدچه بسا دوستان و اقوام خود را دیده اید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد از چند ماه دوباره چاق می شوند.

اگر قکر می کنید با روش کرایو لیپولیز یا لیپو ماتیک و جراحی تمام سلولهای چربی شما تخریب می شود و از شر آنها رها می شوید و دیگر چاق نمی شوید سخت در اشتباهید!!!!در هر بار کرایو یا جراحی متوسط بین 30 تا 40 درصد بافت چربی تخریب می شود حتی اگر 90 درصد سلولهای چربی تخریب شود ،10 درصد باقیمانده می تواند افزایش حجم داشته باشد و سایزش بزرگ شود و در نتیجه دوباره چاقی شما بر می گردد. گرچه به دلیل تخریب سلولهای چربی برگشت نسبت به سایر مناطق دیرتر حادث می شود ولی این به منزله این نیست که اصلا ار ناحیه ای که کرایولیپولیز یا لیپوماتیک وجراحی کرده اید چاق نمیشوید کافیست شما فقط بیش از 3 کیلو افزایش وزن داشته باشین از ناحیه ای که جراحی کرده اید هم افزایش سایزخواهید داشت.

حتی اگر جراحی کنید و20 کیلو چربی را خارج کنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و بد خوری کنید دوباره چاق می شویدچه بسا دوستان و اقوام خود را دیدهاید که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد ار چند ماه دوباره چاق می شوند.کنترل وزن مانند مسواک زدن است که هرروز و هر شب باید مسواک بزنید و مراقب دندانهایتان باشید.همیشه باید مرافب وزن خود باشید همانطور که نمیگویید دیشب مسواک رده ام امروز نمیزنم همیشه باید وزن خود را کنترل کنید.

هیچ دستگاه لاغری وچربی سوزی به تنهایی نمی تواند مشکل چاقی را حل نمایید مگر اینکه به همراه استفاده از این دستگاه ها از دستورالعمل مشاور تغذیه نیز استفاده کرد تااینکه هم نتیجه بهترین حاصل شود وهم اینکه دچار مشکلات دیگرفیزیکی نشوید.لذا شما با استفاده از نظرات کارشناس تغذیه ورژیم درمانی می توانید طی حداقل چهار ماه به یک نتیجه مطلوبی برسید. در مورد دستگاه کرایو لیپولیز باید گفت که نه این دستگاه بلکه اکثر روش های لاغری موضعی بیشتر برای کاهش سایز مطلوب هستند. بنابراین برای کاهش وزن به تنهایی در پی استفاده از دستگاه ها نباشید.

توصبه میکنم اگر نمی خواهید وزنتان را کنترل کند و وزن خود را رها می کنیدازروش های لاغری موضعی و دستگاهاای لاغری استفاده نکنید چراکه هرچقدر هم این دستگاهها موثر باشند شما با یدخوری دوباره وزن اضافه می کنید و نتیجه انها را بی تاثیر می کنید.این دستگاه ها به ما کمک میکنند که سریع تر به اندام دلخواه برسیم ولی هیچ دستگاهی وجود ندارد که شما هر چقدر بخورید چاق نشوید.بالاخره این کالری اضافه بیچاره باید جایی تلمبار شود.!!!


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیصفحه اصلیکرایولیپولیزدستگاه های لاغری و موضعیمقالاتافتادگی پوستاهمیت لبنیات در تغذیهتغذیه دوران بارداری(1)تغذيه ورزشيCA و تقویت حافظهپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی