شهزاد محمدیان

کارشناس ارشد تغذیه


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

جایگزین های شیر

جایگزین های شیربه شکل تجارتی تهیه شده یا خانگی هستند.اکثر انواع تجارتی آنها بر پایه پروتئین سویا تهیه شده اند.مغز دانه کنجد و بادام نیز ممکن است در آنها به کار رود.

این قبیل شیرها با کلسیم،ویتامینAوDوB12وبرخی اوقات ویتامین Kتقویت شده اند.محصولات خانگی آنها معمولا پایه سویا داشته ولی تقویت شده نیستند.اگر این منابع حرارت نبینند عامل آنتی تریپسین موجود در سویای خام تخریب نمیشود و دسترسی پروتئین در بدن به مقدار زیاد تغییر خواهد کرد.شیر سویای خانگی میتواند با اضافه کردن یک قاشق چای خوری کربنات کلسیم در 4/1لیترآن و قرص حاوی 25میلی گرم ویتامین B12در هر 2/1لیتر تقویت گردد. KOKKOHبرخی اوقات تهیه میشود و توسط گیاهخواران تام به عنوان شیرخشک مورد استفاده قرار میگیرد.

این غذاها با 30درصد مغز دانه کنجد؛30درصد برنج قهوه ای،20درصد برنج قهوه ای شیرین و 10درصد لوبیا AZUKIتهیه میشود.مابقی 10 درصد وزنی شامل لوبیای سویا،گندم و جو دوسر میباشد.این برای تغذیه شیر خواران با نتایج نامطلوب به کار برده شده است.پروتئین KOKKOH از کیفیت بالایی برخوردار است.ولی چون به شکل بسیار رقیق استفاده میشود،حجم لازم برای تامین نیاز انرژی و پروتئین شیرخوار بیش از توان دریافت وی خواهد بود.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نحوه عملکرد کرایولیپولیبیوگرافیدستگاه های لاغری و موضعیصفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی