شهزاد محمدیان

متخصص تغذیه ورزشی از استرالیا


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

تفاوت لیپوساکشن روش قدیم و جدید

لیپو یعنی چربی و ساکشن یعنی مکش و لیپو ساکشن یعنی مکنده چربی،این دستگاه به منظور تخلیه و خارج کردن مستقیم چربیها از نواحی مختلف بدن مانند شکم،باسن،ران و پهلو استفاده میشود.دستگاه لیپوساکشن، یک پمپ مکنده (یا یک ساکشن پزشکی) است که قدرت مکش ان،نسبت به ساکشن های بیمارستانی بیشتر است. انتهای لوله مکش دستگاه به یک لوله مخصوص( به نام کانولا یا لوله فلزی استیل ) متصل میشود که روی بدنه ان سوراخ هایی ایجاد شده است.

وقتی لوله از طریق یک برش کوچک در پوست موضع درمان، توسط پزشک متخصص به داخل بافت چربی و سلولیت وارد میشود،مکش دستگاه موجب برامدگی چربیها به داخل سوراخهای لوله میشود در این حالت،جلو و عقب بردن لوله توسط پزشک ،موجب بریده شدن و افتادن چربیها به داخل ان می گردد. چربیهای ریخته شده به داخل لوله توسط دستگاه به بیرون ازبدن مکیده میشوند. در روش قدیمی اجرای عمل لیپوساکشن،معمولا عروق و اعصاب موضع درمان اسیب می دید و لذا خطر امبولی چربیو سکته های قلبی و مغزی بعد از عمل بالا بود و موارد فوت زیادی تحت این عمل گزارش می شد. در روش جدید اجرای عمل لیپوساکشن، معمولا عروق و اعصاب موضع درمان اسیب می دید و لذا خطر امبولی چربی و سکته های قلبی و مغزی بعد از عمل بالا بود و موارد فوت زیادی تحت این عمل گزارش میشد .

در روش جدید اجرای عمل لیپوساکشن، که به تکنیک TUMESCENT یا TLA معروف است احتمال اسیب عروق و اعصاب موضع درمان به حداقل ممکن کاهش یافته و تا کنون موردی مبنی بر مرگ بیمار، تحت عمل لیپو ساکشن به روش TUMESCENTگزارش نشده است.برای انجام عمل لیپوساکشن،علاوه بر دستگاه لیپوساکشن،یه یک دستگاه پمپ تزریق و دستگاه لرزاننده لوله نیاز است.

جدبد ترین دستگاه لاغری موضعی بدون جراحی کرایولیپولیز 4 بعدی ،نسل جدید کرابولیپولیز جهتدرمان چاقی موضعی رسید آرمیتاکلینیک مفتخر است اولین مرکز ارایه دهنده این نوع کرایو است برای رزرو نوبت وکسب اطلاعات بیشتر با شعبهدوم تماس حاصل فرمایید. 021-22366770-09307301330


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دستگاه های لاغری و موضعیCA و تقویت حافظهبیوگرافیسوماتروپین ترزیق کنیم یاصفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی