شهزاد محمدیان

کارشناس ارشد تغذیه


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

راههای افزایش برای ورزش و پیشرفت سلامتی (بخش سوم)

مهیا کردن محیط ورزشی
بعد از هدف چینی، قدم بعدی ایجاد محیطی است که اجرای موفق برنامه را آسان سازد. منظور ما از محیط تعیین این موارد است؛ جایی که در آن ورزش می کنید، شخصی که با او ورزش می کنید، تجهیزاتی که نیاز دارید و برنامه ای که از آن پیروی می کنید. در صورتی که یک محیط ورزشی مطلوب را ایجاد کنید، خودتان را به موفقیت نزدیک کرده اید و این موفقیت عامل انگیزشی مهمی برای رعایت کردن برنامه در دراز مدت است.

ورزش در خانه یا در سالن
بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلفی بین ورزش در خانه و در باشگاه ورزشی سرگردان هستند.

اهداف ورزش
در جاهای خالی زیر اهداف فعلی خودتان از برنامه ورزشی را بنویسید. هم یک هدف کوتاه مدت و و هم یک هدف بلند مدت را بنویسید. بعد از اینکه یک ماه یا دوماه به طور منظم ورزش کردی، اهداف را بازبینی و آنها را به صورتی که مناسب می دانید، اصلاح کنید. موقعی که زمان تحقق هدف کوتاه مدت رسید، برنامه آمادگی جسمانی خودتان را مجددا ارزیابی کنید و حتی اگر در زمان شروع ورزش آمادگی جسمانی خودتان را ارزیابی نکرده اید، این کار را انجام دهید، سپس یک هدف کوتاه مدت دیگر را انتخاب کنید.

این اهداف را در یک مکان قابل رویت نصب کنید تا به شما انگیزه بدهد.هنگام طراحی برنامه نیاز دارید که بدانید بر اساس برنامه تان قرار است در خانه یا جایی دیگر ورزش کنید. نکات مثبت و منفی ورزش در خانه یا بیرون در جدول 1-10 خلاصه و نکات مربوط به هریک از این دو مکان در ادامه همین مطلب ارائه شده اند. در صورتی که در خانه ورزش می کنید، برای این کار به یک مکان اختصاصی نیاز دارید. در صورتی که در محیط بیرون ورزش می کنید، نیاز به برنامه ای برای موقعی دارید که هوا نامساعد است. اگر در سالن ورزشی این کار را انجام می دهید؟ ورزش چقدر برای شما هزینه دارد؟ چه مقدار از وقت خود را به ورزش اختصاص می دهید؟ چه کلاس هایی در دسترس شما هستند؟ لازم است برنامه جایگزینی داشته باشید که در صورت لغو برنامه اول، آن را انجام دهید. شما نباید در مورد مکان انجام ورزش دچار تردید بشوید تا مانعی برای اجرای برنامه شما ایجاد نشود.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نحوه عملکرد کرایولیپولیبیوگرافیدستگاه های لاغری و موضعیصفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی