شهزاد محمدیان

کارشناس ارشد تغذیه


کرایولیپولیز چندوجهی با

کادر درمان

رفع چاقی موضعی

پيام كوتاه سلامتي

درمان افتادگی و شلی پوست

آدرس مطب

مشاوره ورزشکاران حرفه ای

رفع خطوط ناشی ازبارداری

تغذیه در ورزشکاران گیاه خوار

تغذیه در ورزشکاران گیاه خوار

امروزه گرایش به سمت مصرف رژیم های گیاهخواری در ورزشکاران شرع گسترده ای دارد در مقایسه با غیر گیاهخواران یا همه چیز خواران گیاهخواران از کلسترول سرمی و مرگ و میر بیماری عروقی کمتر وزن بدنی پایین تر چربی کمتر شیوع الکلیسم کمتر یبوست سرطان ریه و دیابت نوع2 کمتری برخودار هستند.بنظر می رسد که فوائد سلامتی فقط به خاطر رژیم نیست بلکه مرتبط با دامنه ای از تاثیرات روش یا شیوه زندگی نیز می باشد. اغلب گیاهخواران از مصرف الکل و سیگار اجتناب می ورزد و دارای فعالیت بیشتری نسبت به غیر گیاهخواران هستند.

ورزشکاران به دلایل متعددی این رژِیم را قبول می کنند.یک دلیل می توانداین باشد که روشی است که با ان میشود توان فعالیت را افزایش دادو بازیافت منابع سوخت در بین جلسات فعالیتی را تامین نمود.ورزشکاران گیاهخوار به احتمال زیاد در اثر دریافت مقادیر بیشتر کربوهیدرات قادر به افزایش نهایی ذخایر گلیکوژن بدن می باشد.

یک رژیم خوب طراحی شده گیاهخواری درصدد ایجاد نسبت تعادل بین اسید های چرب و تامین مناسب اکثر ویتامین ها و عناصر می باشد.اگر طراحی مناسب انجام نگیرد ممکن است احتمال خطر کمبود مواد مغذی روی دهد و ظرفیت ورزشی به جای افزایش با کاهش رو به رو شود.


آدرس مطب : شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی پلاک 19 طبقه سوم
تلفن : 22366770 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نحوه عملکرد کرایولیپولیبیوگرافیدستگاه های لاغری و موضعیصفحه اصلیکرایولیپولیزمقالاتتغذيه ورزشيپوست ،مو و زیباییتازه های پزشکیخدمات کلینیکخبرهاي المپيک لندنسوالات پزشکیسايت هاي مرتبطتالار گفتمانپیامهای کاربرانتخفیف ویژه شب عیدسایتهای دیگرمرکزتنحیف و لیزر آرمیتاهدیه نوروزی